200. sērija

Universāls minitraktors tiem,
kas mīl visu paveikt paši

Avant 200. sērijas izstrādātāju galvenais uzdevums bija radīt kompaktu daudzfunkcionālu minitraktoru lietošanai mājsaimniecībās, viesu namos un nelielās fermās.

  • Dārzā Avant palīdzēs izveidot puķu dobes, jaunus mauriņus un dīķus. Tas ir ideāli piemērots arī zāliena pļaušanai un citiem uzturēšanas darbiem.
  • Avant 200. sērija ir labs palīgs arī ainavu veidošanā – zemes rakšanas, pārvietošanas un līdzināšanas darbi norit viegli un ātri.
  • Ziemā Avant ir kā radīts sniega tīrīšanai, kā arī sāls un smilšu kaisīšanai.

Pilsētvides uzturēšana

Daudzas ar pilsētvides veidošanu un uzturēšanu saistītas institūcijas jau ir iesaistījušas Avant 200. sērijas minitraktorus savu dārzu un parku sakopšanā. Klienti novērtē to kompakto izmēru, vieglo vadāmību, daudzpusību un zemās izmaksas.

Mežizstrāde

Tā kā Avant 200. sērijas minitraktoriem ir laba caurejamība, tos var izmantot arī mežizstrādes darbos. Te lieti noder četrriteņu piedziņa un nelielais pagrieziena rādiuss. Avant ir izstrādājis agregātus, kas paredzēti darbam mežā, kā piekabi kokmateriālu pārvadāšanai, hidraulisko vinču, garkluču zāģēšanas un šķelšanas mašīnu.

Gatavs darbam

Avant 200. sērijas standartkomplektācijā ietilpst pacelšanas strēle, spēcīga papildhidraulika ar eļļas dzesētāju, hidrauliskais stūres pastiprinātājs, piekabes sakabes ierīce, darba gaismas, aizsargrāmis ar tonētu organiskā stikla pārsegu utt. Tam ir viss, lai darbu varētu sākt kaut tūlīt.

Viegla vadāmība

Avant 200. sērijas minitraktoru vadīšana un darbs ar tiem ir ļoti viegls un loģisks: braukšanas virziena un ātruma maiņu nodrošina divi pedāļi, rokas drosele un stūre. Braukt ir droši, un apgūt to var ļoti ātri