300. sērija

Minitraktors darbam šauros apstākļos

Avant 300. sērijas minitraktori ir īpaši efektīvi, ja jāstrādā ierobežotā platībā, jo tie spēj apgriezties burtiski uz vietas. Vienkāršā, bet izturīgā konstrukcija padara Avant 300 par ļoti spēcīgu mašīnu, arī ekonomisku izvēli darbiem uz cietas pamatnes, kam kompaktiekrāvējs ir vislabāk piemērots. Mīkstai vai bruģētai pamatnei piemērotāki ir Avant posmtraktoru modeļi.

Arī Avant 300. sērijai ir pieejams plašs agregātu klāsts. Piemēram, teleskopiskā strēle palielina pacelšanas augstumu un aizsniedzamību, atvieglojot darbošanos ar kravām.

Avant 300. sēriju īpaši iecienījuši lauksaimnieki. Skābbarības transportēšana un kūtsmēslu savākšana un izvešana ir visbiežākie darbi fermā. Būvniecības jomā Avant teicami noder dažādos remontdarbos iekštelpās. Ļoti efektīvs ir, piemēram, Avant hidrauliskais āmurs. Arī kompaktais izmērs un nelielā pašmasa ir Avant 300. sērijas priekšrocības, strādājot vecās ēkās.

Avant 300. sērijas vadīšana ir ļoti precīza. Vajadzīgs nedaudz laika, lai iemācītos vadīt minitraktoru, taču līdzko tas ir apgūts, braukšana nešķiet grūtāka, ar velosipēdu.

Vienkārša transmisija

  • Hidrauliskās piedziņas motors katram ritenim
  • Nav vajadzīga apkope

Avant 300. sērija ir aprīkota ar hidraulisko transmisiju ar četriem hidrauliskajiem motoriem, pa vienam katram ritenim. Tas piešķir mašīnai lielu vilkmes jaudu, un sistēmai tikpat nav vajadzīga apkope.

Strēle

  • Ļoti izturīga strēle
  • Pacelšanas augstums ar teleskopisko strēlilīdz pat 2,4 m
  • Agregātu ātrās montāžas sistēma

Avant strēle ir izstrādāta darbam pie lielām slodzēm. Celtspēja un grunts rakšanas jauda ir pietiekamas, lai izceltu skābbarību no skābbarības bedres un attītu un pārvadātu skābbarības rituļus. Teleskopiskā strēle palielina pacelšanas augstumu un aizsniedzamību.

Vadība

  • izmantojot divas džoistikveida sviras
  • ātruma divkāršošana ar pedāli vai sviru

Vadību, strēles un kausa kustības Avant 300. sērijas minitraktoros tiek kontrolētas ar diviem vadības paneļa džoistikiem. Pateicoties to daudzfunkcionalitātei, rokas nav jāatrauj no svirām, jo braukšanas ātrumu kontrolē ar gāzes pedāli, bet papildhidraulikuar otru pedāli (izņemot 320S+ modeli, kur braukšanas ātrumu regulē ar vadības paneļa sviru). Divu ātrumu funkciju arī kontrolē ar pedāli (izņemot 320S+ modeli), tādējādi braukšanas ātrumu kontrolēt ir ļoti viegli. Šī džoistikveida sviru un pedāļu vadības kombinācija ļauj ļoti precīzi kontrolēt traktora kustību.

Augstākās kvalitātes komponenti

  • Kubota dīzeļdzinēji
  • Honda benzīndzinēji

Avant minitraktoros tiek izmantotas tikai augstākās kvalitātes detaļas. Honda un Kubota ir pasaules līmeņa iekšdedzes dzinēju ražotāji ar izslavētu kvalitāti. Arī hidrauliskā sistēma ir radīta, lai izturētu lielas ilgstošas slodzes, par ko liecina daudzi joprojām ekspluatācijā esoši teju 20 gadus veci Avant traktori.