400. sērija

Jaunais AVANT 400

Jaunajam AVANT 400. sērijas modelim ir īpaša vieta Avant minitraktoru programmā.

ir mašīna, kuru klienti kāroja ieraudzīt jau sen: kompakts, ekonomisks, daudzfunkcionāls minitraktors ar dīzeļa vai benzīna dzinēju, kurš ir pietiekami jaudīgs, lai veiktu visdažādākos darbus visa gada garumā.

Vadība

  • Hidrauliskais stūres pastiprinātājs
  • Pagrieziena rādiuss iekšējais/ārējais 880/1970 mm

Avant ir aprīkots ar precīzu un viegli vadāmu hidraulisko stūres pastiprinātāju. Tas ļauj mašīnu viegli kontrolēt visās situācijās. Avant 400. sērijas minitraktoru pagrieziena rādiuss ir tikai 1,97 m, kas ļauj ar tiem strādāt arī ierobežotās platībās.

Pareiza pamatkonstrukcija

  • Agregātus var pievienot gan priekšpusē, gan aizmugurē
  • Stings šarnīrsavienojums

Stings šarnīrsavienojums vienmēr ir bijis Avant firmas zīme. Pateicoties šim stingajam šarnīrsavienojumam, apgāšanās slodze ir daudz augstāka, kad mašīnas strēle ir darbībā. Tas arī ievērojami uzlabo traktora stabilitāti un veiktspēju. Tāpēc Avant ir izslavēta ļoti stabila mašīna.

Avant ir izstrādāts , lai agregātus varētu pievienot vai nu mašīnas priekšā pie ātrās montāžas plāksnes, vai aizmugurē. Vairums agregātu ir montējami priekšpusē, tiešā operatora redzamības laukā. Dažus agregātus, izmantojot atsevišķi pasūtāmo aizmugurējo papildhidraulikas izvadu un piekabes sakabes ierīci, var pievienot traktora aizmugurē.