Pacēlāji

Leguan 125 ir vienkāršs, viegls un ekonomisks pacēlājs, kas radīts profesionālai lietošanai.

Leguan 125 ir pašpiedziņas pacēlājs ar nelielu svaru, tas ir ekonomisks un vienkāršs ekspluatācijā un radīts profesionālai lietošanai. Leguan 125 jau daudzus gadus tiek plaši izmantots visā pasaulē.

2010. gadā Leguan 125 modelim tika veikti vairāki uzlabojumi, ieviesta stāvbremzes funkcija un veiktas izmaiņas šasijas konstrukcijā. Leguan 125 ir lieliski piemērots gadījumos, ja Jums pacēlājs bieži ir jāpārved no vienas vietas uz citu ar treilera vai piekabes palīdzību, arī ja Jums bieži nākas strādāt vietās, kurās ir nelīdzena pamatne. Leguan 125 pacēlājs, kas ir aprīkots ar četru riteņu piedziņu, arī pacēlājs, kas ir aprīkots ar gumijas kāpurķēžu piedziņuabu modeļu pacēlājiem piemīt izcila manevrētspēja un tie ir lieliski piemēroti strādāšanai uz jebkādas pamatnes.

Viegli transportējams 

Leguan 125 nelielā pašmasa ļauj viegli un ērti transportēt pacēlāju ar treilera vai piekabes palīdzību. Pacēlāju un piekabi spēj pavilkt vilcējs ar 2000 kg lielu vilktspējutas nozīmē, ka gandrīz jebkurš kravas mikroautobuss spēj veikt Leguan 125 pārvešanu no vienas vietas uz citu ar piekabes palīdzību.

Atsevišķi iespējams iegādāties arī piekabi Leguan pacēlāju pārvadāšanai – šī piekabe ir īpaši pielāgota tieši Leguan pacēlājiem un ir veidota , lai ar pacēlāju būtu arī iespējams strādāt, tam atrodoties piekabē.

Četru riteņu piedziņa vai gumijas kāpaurķēdes

Leguan Lifts ir vienīgais ražotājs, kas piedāvā pacēlājus ar divu veidu piedziņas mehānismiempasūtītājs var izvēlēties, vai viņa Leguan 125 būs aprīkots ar hidraulisku četru riteņu vai arī ar izturīgu gumijas kāpurķēžu piedziņu.

Lielākā četru riteņu piedziņas mehānisma priekšrocība ir daudzpusīgais pielietojums. Gumijas riteņi ļauj ērti manevrēt Leguan 125 pacēlāju uz līdzenām un stingrām virsmām, savukārt četru riteņu hidrauliskā piedziņa nodrošina labu sniegumu arī lielākajā daļā bezceļu apstākļu. Pacēlājam, kas ir aprīkots ar riteņu mehānismu, ir lielāks braukšanas ātrums nekā pacēlājam, kas ir aprīkots ar gumijas kāpurķēdēm.

Svarīgākā gumijas kāpurķēžu piedziņas priekšrocība ir lielāks saskares laukums ar pamatnes virsmu, arī labāka sāniskā stabilitāte pacēlāja platākas konstrukcijas dēļ. Lielāks saskares laukums ar pamatnes virsmu nodrošina labāku saķeri un līdz ar to arī labāku pacēlāja caurejamību mīkstās un nelīdzenās virsmās, piemēram mežā vai dziļākā sniegā.

Hondas dzinējs un 230V elektromotors

Leguan 125 ir pieejams ar Honda 13 zs benzīna dzinēju ar gaisa dzesēšanas sistēmu. Šis dzinējs ir labi zināms visā pasaulē un tas izceļas ar savu augsto kvalitāti un ilgmūžību.

Leguan 125 papildus ir iespējams aprīkot arī ar 230V elektromotoru. Visas Leguan 125 funkcijas (pārvietošanās, balsta kājas, strēles) ir iespējams darbināt ar šī elektromotora palīdzību, pacēlājam esot pieslēgtam 230V elektrotīklam.

Elektromotors ir ļoti noderīgs strādājot ar pacēlāju iekštelpās, arī gadījumos, kad nepieciešams ierobežot trokšņu līmeni. Pārvietojiet Leguan 125 no vienas vietas uz citu, izmantojot iekšdedzes dzinēju, savukārt strādājot uz vietas, pieslēdzieties 230V elektrotīklam un turpiniet darbu izmantojot elektromotoru. Darbojoties šādā veidā, trokšņu līmenis tiks samazināts līdz minimumam, arī būs iespējams samazināt degvielas patēriņu.

Leguan 125 tehniskie dati

Darba augstums

12,5 m

Pacēlāja groza maks. augstums

10,5 m

Horizontālā izlice

6,3 m

Drošs paceļamais svars

200 kg

Pacēlāja garums

5,0 m

*Neieskaitot pacēlāja grozu

4,4 m

Pacēlāja augstums

1,80 m

Pacēlāja platums:

*Parastās riepas

1,03 m

*Šaurās riepas

0,95 m

*Gumijas kāpurķēdes

1,12 m

Maks. darba virsmas slīpums

35 %

Balsta kāju platums

3,0 x 3,2 m

Svars ar riepām

1500 – 1800 kg

Piedziņas veids

4 riteņu piedziņa vai kāpurķēdes